Șindrilița, România

placeArată pe hartă

Full time

Esti riguros, metodic, analitic. Ai capacitate puternică de anticipare, organizare și planificare. Esti autonom. Cauți și găsesti soluții la problemele întâmpinate ? Atunci te așteptăm în echipa noastră! Trimite CV-ul tau pe masterplast@masterplastsrl.ro sau aplică accesând ” Aplică pentru acest post”

Responsabilități:

  • Supravegherea proceselor de încărcare a mărfurilor și distribuția comenzilor
  • Organizarea zilnică a distribuției comenzilor
  • Contactarea firmelor de transport pentru organizarea curselor
  • Organizarea curselor și retururilor
  • Menținerea relației cu furnizorii de servicii
  • Se asigura că procedurile de lucruri sunt respectate
  • Crearea unui sistem de de monitorizare logistică existent
  • Monitorizarea comenzilor distribuite către clienți și raportarea oricăror nereguli
  • Verificarea în permanentă a șoferilor
  • Coordonarea șefilor de depozit și al manipulantilor

Cerințe

  • Experienta anterioara pe o pozitie similara de minim 1 ani
  • Permis de conduducere categ. B – obligatoriu
  • Cunoastere excelenta a pachetului Microsoft office, in special Excel
  • Engleza la nivel mediu/avansat
  • Abilitate de a lua decizii in conditii de stres, capacitate de organizare, coordonare si planificare
  • Atentie la detalii

Beneficii

  • Oportunitatea de a lucra și avansa într-o echipa tânăra și dinamică
  • Salariu + tichete de masă + bonus performanță