Oradea, România

placeArată pe hartă

Full time

Esti o persoana sociabila, deschisa, dar si un bun strateg al planurilor tale si cel care preaia initiativa? Iar atentia la detalii si curiozitatea de a invata lucruri noi se regasesc printre calitatile tale?Vrei să faci parte dintr-un colectiv de profesioniști și plin de succese?  Atunci trimite CV-ul tau pe masterplast@masterplastsrl.ro sau aplică accesând ” Aplică pentru acest post”

Responsabilități:

-verificarea stocurilor si aprovizionare;

-mentinerea legaturilor cu furnizorii interni si externi ;

-organizarea curselor de la furnizorii externi catre locatiile proprii;

-rezolvarea reclamatiilor referitoare la calitatea produselor achizitionate;

-analiza pietei de transport extern si a furnizorilor de produse similare .

Cerințe

-experienta in domeniul achizitii , preferabil materiale constructii ;

-cunoasterea limbii maghiare si engleza ;

-disponibilitate pentru deplasari ;

– experienta in logistica ;

-disponibilitate de relocare in Oradea.

Beneficii

-Salariu atractiv

-Tichete de masa

-Alte benefici