COORDONATOR VÂNZĂRI zona Constanța – București – Prahova-Târgoviște

Șindrilița, România

placeArată pe hartă

Full time

Dacă ești o persoană pozitivă, ambițioasă cu abilități excelente de comunicare te așteptăm în echipa noastră! Trimite CV-ul tau pe masterplast@masterplastsrl.ro sau aplică accesând ” Aplică pentru acest post”

Responsabilități:

  •  vizitarea periodica a clientilor in scopul pastrarii si dezvoltarii relatiei existente cu acestia
  • cresterea portofoliului de clienti si a vanzarilor din zona arondata
  • urmarirea situatiei incasarilor

Cerințe

  •  experienţă în domeniul vanzarilor
  • abilităţi foarte bune de comunicare, convingere, organizare si planificare
  • disponibilitate la program prelungit şi la deplasări
  • experienta in domeniul vanzarilor materialelor de constructii prezinta avantaj
  • cunostinte operare PC , tableta (Word , excell , Outlook)

Beneficii

  • salarizare atractiva (salariu fix + comision vanzari)
  • posibilitate de promovare interna
  • tichete de masa
  • traininguri comerciale si de produs
  • un mediu de lucru motivant