Suntem aici pentru a te ajută!


Cea mai bună metodă de a găsi răspunsurile la întrebările tale în legătură cu produsele noastre este suportul nostru atât technic cât și relații cu clienții.

Suntem mândri să avem o echipă dedicată care lucrează pentru tine. Echipa noastră de asistenţă e pregătită să răspundă întrebărilor. Specialiștii noștri te pot ajută la întrebările legate la disponibilitatea produselor, termenul de livrare, metodă de livrare a comenzilor și nu în ultimul rând cu fișa tehnică a produselor. Echipa noastră este pregătită de a vă da sfaturi în ce acee privește punerea în folosință a produselor cât și idei pentru a profită la maxim de proprietățile produsului ales.

 

Dacă ai întrebări sau nu ști sigur care produs te-ar avantaja în proiectul tău îți stăm la dispoziție de Luni până Vineri între orele 9:00-16:00 la numărul de telefon +40-728-062-587 sau la adresa de e-mail info@masterplastsrl.ro